web analytics

Automatic & Manual Transmission Treatment – transmissiooniõli lisand

Vahend Prolong Transmission Treatment on loodud, kasutades PROLONG AFMT™ (Anti-Friction Metal Treatment – hõõrdumisvastane metallitöötlus) täiustatud tehnoloogiat, see on mõeldud standardsetele (mehaanilistele) ja automaatkäigukastidele metallpinna töötlemiseks.

Sellal, kui transmissioonivedelik või käigukasti õli ringleb, toimivad Prolong Transmission Treatmenti molekulid metallpinnale, sellega keemiliselt ühinedes, luues kaitsekihi, mis vähendab hõõrdumise ja kuumuse kahjulikke tagajärgi. Vahend Prolong Transmission Treatment on eriti tõhus maksimaalse rõhu tingimustes, tagades märgatava kaitse ühe kõige kallima autoremondi vajaduse suhtes. Toode soodustab ühtlast käiguvahetust, samuti aitab taastada käigukasti tundlikkust, eriti kriitilise kiirenduse korral.

Toote ülevaade

  • On loodud, kasutades PROLONG AFMT™ täiendatud tehnoloogiat
  • Vähendab ekstreemset hõõrdumist ja sisetemperatuuri
  • Tekitab ühtlase, tundlikuma käiguvahetuse
  • Vahend sobib kokku kõigi tavaliste transmissioonivedelike ja käigukasti õlidega

Kasutamine
Vahendit Prolong Transmission Treatment võib kasutada ajal, kui vahetatakse vedelikku, või vedeliku vahetamise vaheaegadel, ja see säilitab oma tõhususe kuni vedeliku väljavalamise ja vahetamiseni. Standardsesse (mehaanilisse) käigukasti tuleb enne vahendi lisamist valada 236 ml vedelikku. Vahendit tuleb lisada iga kord, kui transmissioonivedelikku või käigukasti õli vahetatakse.

Olemasolevad mahud:

Sõiduautodele:

  • 236 ml pudel

DDL:
Prolong Transmission Treatment ohutuskaart