web analytics

Keskendume kvaliteetse toote tarnimisele ja kliendi teenindamisele

Tutvuge lähemalt Prolong Super Lubricants kaubamärgi, tehnoloogia arendamise ja olulisemate ajaliste tähistega.

1989. aastal tutvustatud ja nüüd patenteeritud hõõrdumist vähendav koostis Prolong Super Lubricants on kaubamärk, mis kuulub ettevõttele GoldenWest Lubricants, Inc., kes jätkab tootevaliku laiendamise novaatorlike viiside otsinguid eesmärgiga hoida kokku tarbija ja ettevõtte aega, raha ja energiat.

Metalli hõõrdumisvastase töötlemise (Anti-Friction Metal Treatment) tehnoloogia AFMT™ patent kinnitab, et mitte ükski teine autodele mõeldud õlitamisvahend ega ükski teine tehnoloogia ei suuda pakkuda seda, mida suudab PROLONG. Selle revolutsioonilise tehnoloogia mõjul moodustub metallpindade vahele molekulaarne kaitse, mis vähendab oluliselt hõõrdumist ja temperatuuri, tagab parema kaitstuse ja paremad ekspluatatsiooniomadused.

Selle tehnoloogia abil hakkasid toote PROLONG loojad möödunud sajandi 90. aastatel väikese kaupluse tagaruumides valmistama toodet, mille peamine eesmärk oli rahuldada tarbijate vajadusi. Oma ettevõtlustegevuse esialgse arendamise perioodil valmistasid nad ise tarnimiseks Prolongi tooteid. Ka praegu jätkab PROLONGi personal ettevõtte loojate traditsioone, keskendudes tarbijatele: ettevõtte töötajad Pomonas valmistavad hoolsalt iga toote, mis on mõeldud kiireks tarnimiseks, ja saadavad selle miljonitele Prolongi toote tarbijatele kogu maailmas.

Tootmise algusjärgus katsetati AFMT tehnoloogiat praktikas olulistel tööstus- ja tootmisobjektidel, näiteks suurtes kulla- ja teemandikaevandustes Lõuna-Aafrikas ja autosid tootvate ettevõtete seadmetes. Neis rasketööstusharudes optimeerisid Prolongi toote tagatud õlitamisvõimalused oluliselt tootmist, vähendades samal ajal ekspluatatsioonikulusid ja kulukaid seisakuid.

PROLONGi väärtus sai autoomanikele selgeks pärast seda, kui nad nägid, kuidas PROLONG kaitseb NASCAR, NHRA, IHRA ja INDY RACING LEAGUE võistlustel osalevate masinate mootoreid. Veel rohkem kasvas nõudlus pärast 1996. aasta TV uudistesaadet Million Dollar Challenge (miljoni dollari väljakutse), mille käigus punane Dodge Viper kihutas mööda Willow Springsi trassi Lõuna-California tühermaal, kus PROLONG kaitses mootorit liiva toime eest.

Selline mootorikaitse tase tekitas huvi veomasinate valdkonnas ja PROLONG võttis seda kuulda, lastes müügile tooted, mis aitasid suurtel masinatel kulusid kokku hoida niisamuti nagu sõiduautodel, mis kasutasid Prolongi tooteid.

Vähem kui kümme aastat pärast seda, mil ettevõtte loojad püüdsid täita tellimusi väikeses kontoris, kasvas ettevõte rahvusvaheliste mõõtmeteni, andes ka teistele riikidele võimaluse avastada AFMT tehnoloogia eeliseid nii autode juures kui ka tööstuses.

2006. aastal omandas GoldenWest Lubricants, mis oli suurema osa Prolongi toodete peamine tootja, ettevõtte aktsiad ja nii sai Prolong Super Lubricants vajalikud vahendid edasiseks tegutsemiseks. Praegu pakub ettevõte laia valikut tooteid, mis kaitsevad paljude transpordivahendite välimust ja ajameid, alates mootorratastest ja lõpetades traktoritega, samuti vahendeid kodu-, tööstus- ja kommertstarbijate jaoks.

Olulised tähised

1981 – 24. augustil loodi Nevadas (USA) ettevõte Prolong International Corporation (PIC).

1989 – Tehnoloogia Anti-Friction Metal Treatment (AFMT™) sai USA patendi, mis kinnitab, et pole olemas Prolongi toodetega võrdset autodele mõeldud õlitamisvahendit.

1996 – PROLONGist said esmakordselt teada tavalised autoomanikud, kellel oli populaarses TV saates Million Dollar Challenge võimalus näha, kuidas punane Viper, mille mootor oli liiva täis, sõitis mööda Willow Springsi trassi Lõuna-California kõrbes.

1998 – Algas ettevõtte rahvusvaheline areng – nii autoomanikud kui ka tööstusvaldkonna esindajad teistest riikidest avastasid AFMT tehnoloogia eelised.

2000 – PROLONG töötas välja toote Super Duty Engine Treatment, see oli esimene toode, mis oli spetsiaalselt ette nähtud veomasinate jaoks.

2002 – Ettevõte tutvustas oma Fast-Fuel sarja, samuti andis kogu hooldusajaks mõeldud tasuta piiratud toote garantii nende transpordivahendite mootoritele, mis kasutasid vahendit Prolong Engine Treatment.

2004 – PROLONG tutvustas oma tootevalikut, mis oli mõeldud transpordivahendite väljanägemise parandamiseks.

2006 – GoldenWest Lubricants Inc., suurema osa Prolongi toodete peamine tootja, omandas ettevõtte aktsiad.

2011 – PROLONG jätkas oma ettevõtlustegevust pärast kümme aastat kestnud tootevaliku laiendamist ja toodangu levitamist kogu maailmas, suurendades lojaalsete klientide baasi oma Fast-Fuel sarja toodetega, mis soodustavad kütuse keskkonda mittesaastavat ja tõhusat kasutamist, samuti transpordivahendite väljanägemist parandavate vahenditega, mis põhinevad tootel Prolong Waterless Wash & Shine.

Meie kasutatavast tehnoloogiast lugege siit.