web analytics

Engine Treatment – mootoriõli lisand

Vahend Prolong Engine Treatment on loodud, kasutades PROLONG AFMT™(Anti-Friction Metal Treatment) täiustatud tehnoloogiat ja on mõeldud bensiini- ja diiselmootorite metallpindade töötlemiseks. Sellal, kui mootoriõli pumbatakse läbi mootori, tekitavad Prolong Engine Treatment molekulid metallpinnaga keemiliselt ühendudes kaitsekihi, mis vähendab hõõrdumise ja kuumuse kahjulikku mõju.
Temperatuuri alandamine on eriti oluline tänapäeva mootorite jaoks, mis töö ajal rohkem kuumenevad. Vahend Prolong Engine Treatment on eriti tõhus maksimaalse rõhu tingimustes just neis mootori osades, kuhu juhitakse mootoriõli. Prolong Engine Treatment kinnitub mootori metallpindadele ja kaitseb niiviisi mootorit isegi siis, kui mootoriõli veel täielikult ei ringle.

Erinevalt teistest turul pakutavatest mootoritöötlusvahenditest ei sisalda Prolong Engine Treatment ühtegi niisugustest tahkete ainete osakestest nagu PTFE-polümeer, molübdeen, tsink, vask või grafiit. Üksnes Prolong suudab tõhusalt vähendada hõõrdumist ja kuumust automootoris.

Toote ülevaade

  • Vähendab kahjulikku hõõrdumist ja üleliigset kuumust nii bensiini- kui ka diiselmootorites.
  • On loodud, kasutades AFMT™ (Anti-Friction Metal Treatment – hõõrdumisvastane metallitöötlus) täiustatud tehnoloogiat
  • Aitab kaitsta mootorit õli või jahutusvedeliku kadumise korral
  • Aitab taastada mootori tõhusust, optimiseerida kütusekulu
  • Suure läbisõiduga uute ja vanade autode jaoks

Kasutamine

Vahend Prolong Engine Treatment on kiiresti ja hõlpsalt kasutatav, see tuleb lihtsalt valada otse mootori karterisse. Esimesel kasutuskorral tuleb 3,5–5liitrisesse karterisse valada kogu 354 ml Prolong Engine Treatment pudeli sisu. Seda võib teha nii õlivahetuse ajal kui ka õlivahetuse vaheaegadel. Pärast seda tuleb mootoriõli vahetades kasutada vahendit Prolong Engine Treatment Booster (236 ml). Boosteri samasugune suurepärane koostis suurendab Prolongi kaitse maksimaalse tasemeni. Boosterit on soovitav kasutada iga kord, kui õli vahetatakse, igal juhul iga kuue kuu tagant või iga läbisõidetud 10 000 km järel.

Alati tuleb järgida autotootja soovitatud tehnilise hoolduse graafikut.

Teistsuguse karteri mahu või mootori kasutuse korral tuleb Prolong Engine Treatmenti kasutada 10% ulatuses õli kogusest.

Olemasolevad mahud:

Sõiduautodele:

  • 354 ml pudel

DDL:
Prolong Engine Treatment and Booster Material ohutuskaart