web analytics

Prolong® sõiduautodele

AFMT™ (Anti-Friction Metal Treatment) – kõige tõhusam hõõrdumisvastane õlitamisvahend

Prolong AFMT™Multi-Purpose Lubricant Concentrate koostise puhul on kasutatud PROLONG AFMT™ täiustatud tehnoloogiat ja see võimaldab töödelda kõiki metallpindu molekulaarse ja keemilise protsessi abil. Vahend aitab tekitada ainulaadse suurendatud vastupidavuse tugeva survega seotud hõõrdumise ja kuumuse suhtes, mis mõlemad mõjuvad priti ebasoodsalt seadme kasutamise ajal, takistades seadme tõhusat ja ökonoomset toimimist. Kui kasutatakse kallist seadet, siis tuleb rangelt järgida määratud tootmisgraafikuid ja seisakuväljamaksed võivad osutada üsna suureks. Prolong AFMT Multi-Purpose Lubricant Concentrate aitab vältida lisakulusid ja parandab tulemusi, tagades seadme kindla ja tõhusa töö.

AFMT™ (Anti-Friction Metal Treatment) üksikasjalik kirjeldus

Engine Treatment – mootoriõli lisand

Vahend Prolong Engine Treatment on loodud, kasutades PROLONG AFMT™(Anti-Friction Metal Treatment) täiustatud tehnoloogiat ja on mõeldud bensiini- ja diiselmootorite metallpindade töötlemiseks. Sellal, kui mootoriõli pumbatakse läbi mootori, tekitavad Prolong Engine Treatment molekulid metallpinnaga keemiliselt ühendudes kaitsekihi, mis vähendab hõõrdumise ja kuumuse kahjulikku mõju.

Prolong Engine Treatment üksikasjalik kirjeldus

Super Heavy Duty Oil Stabilizer – õli stabiliseerija

Vahend Prolong Oil Stabilizer, mida on tõhustatud Prolongi täiustatud õlitamistehnoloogiaga, aitab vältida õlitamisega seotud probleeme.

Super Heavy Duty Oil Stabilizer üksikasjalik kirjeldus

Automatic & Manual Transmission Treatment – transmissiooniõli lisand

Vahend Prolong Transmission Treatment on loodud, kasutades PROLONG AFMT™ (Anti-Friction Metal Treatment – hõõrdumisvastane metallitöötlus) täiustatud tehnoloogiat, see on mõeldud standardsetele (mehaanilistele) ja automaatkäigukastidele metallpinna töötlemiseks.

Automatic & Manual Transmission Treatment üksikasjalik kirjeldus

Waterless Wash And Shine – kuivpesu vahend

Kui kasutada vahendit Prolong Waterless Wash and Shine, saavutate sära ja puhtuse ilma veeta,. See on uus revolutsiooniline meetod teie auto pesemiseks ja kaitseks. Seda võib kasutada igas kohas, igal ajal ja igasugustes tingimustes. Lihtsalt pihustage vahendit peale ja pühkige pind üle.

Prolong Waterless Wash and Shine üksikasjalik kirjeldus

Fast Fuel™ Octane Boost – oktaanarvu suurendaja

Oktaanarvu suurendaja Fast Fuel™Octane Boost tagab lubatud oktaanarvu suurendamise ja seeläbi mootori suurema võimsuse.

Fast Fuel™ Octane Boost üksikasjalik kirjeldus

Fast Fuel™ Diesel Fuel Treatment – diiselkütuse süsteemi puhastamise vahend

Vahend Fast Fuel™Diesel Fuel Treatment, just nagu ka kütuselisand bensiinimootoritele, aitab puhastada kütusesüsteemi, kaitseb mootorit ja pikendab selle eluiga.

Fast Fuel™ Diesel Fuel Treatment üksikasjalik kirjeldus

Dīzeļdegvielas_tīrītājsFast Fuel™ Gasoline Fuel System Cleaner – kütusesüsteemi puhastusvahend

Kütusesüsteemi puhastamisvahend Prolong Gasoline Fuel System Cleaner on mõeldud kütusesüsteemide, sealhulgas pumpade ja puhastusotsakute täielikuks puhastamiseks, samuti kütusele õlisuse lisamiseks.

Fast Fuel Gasoline Fuel System Cleaner üksikasjalik kirjeldus

Extreme High Performance EP-2 Multi-purpose Grease – laagrite määrdeaine ja korrosioonivastane vahend

Vahendil Extreme High Performance EP-2 Multi-Purpose Grease on kõrge väärtusega koostis, mis tagab kõrge survega õlitamise, kaitstes metalli pinda ja aidates saavutada optimaalset tõhusust. Ideaalne vahend sõiduautodele ja suure kandevõimega veoautodele, mere- ja tööstusseadmetele, mis sisaldavad kuulliigendeid, on konstatse kiiruse ja universaalsete ühendustega, sisaldavad klambreid ja tihvte, veokite haagistele, šassii õlitamiseks, rattalaagritele, mootorilaagritele.

Extreme High Performance EP-2 Multi-Purpose Grease üksikasjalik kirjeldus

SPL100® Super Penetrating Lubricant – metalli õlitaja-korrosioonivastane vahend

Vahend SPL100®Super Penetrating Lubricant Spray on loodud, kasutades AFMT™ (Anti-Friction Metal Treatment – hõõrdumisvastane metallitöötlus) täiustatud tehnoloogiat, ja seda kasutatakse õlitamiseks, immutamiseks ja korrosiooni vältimiseks, kokkukleepunud mehhanismide vabastamiseks, vedeliku väljatõrjumiseks, kriuksumise vältimiseks ja kõigi metallpindade hõõrdumise ja kulumise vähendamiseks.

SPL100® Super Penetrating Lubricant üksikasjalik kirjeldus

SuperProtect ProlongSuper Protectant – auto pinna kaitsevahend

Pinna kaitsevahend Prolong Super Protectant ei lase vett läbi, seepärast ei loputata seda pinnalt maha nagu tavalisi kaitsevahendeid. See tagab elementidele pikajalise sära ja kaitse. Testimisel koos maailma kõige kõrgemalt hinnatud kaitsevahenditega sai see vahend parimad tulemused!

Super Protectant üksikasjalik kirjeldus

Mootoriõli 5W-30 AFMT-ga

Prolong® 5W-30 mootoriõli on kõrge jõudlusega sõiduauto / kergveoki mootoriõli, mis on toodetud vastama uusimatele autotööstuse garantiitingimustele.

Soovitatav kõikidele mootoritele, sealhulgas kõrge pöörete arvuga, turbolaaduriga mootorid, sõiduautod, väikesed jõuallikad, mootorrattad ja muud bensiinimootorid.

Sobib naftapõhiste ja sünteetiliste õlidega.

Tagab mootori väga hea määrimise külma ilmaga käivitamisel.