web analytics

Prolong® tööstustehnikale

AFMT™ (Anti-Friction Metal Treatment) – kõige tõhusam hõõrdumisvastane õlitamisvahend

Prolong AFMT™Multi-Purpose Lubricant Concentrate koostise puhul on kasutatud PROLONG AFMT™ täiustatud tehnoloogiat ja see võimaldab töödelda kõiki metallpindu molekulaarse ja keemilise protsessi abil. Vahend aitab tekitada ainulaadse suurendatud vastupidavuse tugeva survega seotud hõõrdumise ja kuumuse suhtes, mis mõlemad mõjuvad eriti ebasoodsalt seadme kasutamise ajal, takistades seadme tõhusat ja ökonoomset toimimist. Kui kasutatakse kallist seadet, siis tuleb rangelt järgida määratud tootmisgraafikuid ja seisakuväljamaksed võivad osutada üsna suureks. Prolong AFMT Multi-Purpose Lubricant Concentrate aitab vältida lisakulusid ja parandab tulemusi, tagades seadme kindla ja tõhusa töö.

AFMT™ (Anti-Friction Metal Treatment) üksikasjalik kirjeldus

 

Super Heavy Duty Oil Stabilizer – õli stabiliseerija

Vahend Prolong Oil Stabilizer, mida on tõhustatud Prolongi täiustatud õlitamistehnoloogiaga, aitab vältida õlitamisega seotud probleeme.

Super Heavy Duty Oil Stabilizer üksikasjalik kirjeldus

 

Fast Fuel™ Diesel Fuel Treatment – diiselkütuse süsteemi puhastamise vahend

Vahend Fast Fuel™Diesel Fuel Treatment, just nagu ka kütuselisand bensiinimootoritele, aitab puhastada kütusesüsteemi, kaitseb mootorit ja pikendab selle eluiga.

Fast Fuel™ Diesel Fuel Treatment üksikasjalik kirjeldus

Extreme High Performance EP-2 Multi-purpose Grease – laagrite määrdeaine ja korrosioonivastane vahend

Vahendil Extreme High Performance EP-2 Multi-Purpose Grease on kõrge väärtusega koostis, mis tagab kõrge survega õlitamise, kaitstes metalli pinda ja aidates saavutada optimaalset tõhusust. Ideaalne vahend sõiduautodele ja suure kandevõimega veoautodele, mere- ja tööstusseadmetele, mis sisaldavad kuulliigendeid, on konstatse kiiruse ja universaalsete ühendustega, sisaldavad klambreid ja tihvte, veokite haagistele, šassii õlitamiseks, rattalaagritele, mootorilaagritele.

Extreme High Performance EP-2 Multi-Purpose Grease üksikasjalik kirjeldus

SPL100® Super Penetrating Lubricant – metalli õlitaja-korrosioonivastane vahend

Vahend SPL100®Super Penetrating Lubricant Spray on loodud, kasutades AFMT™ (Anti-Friction Metal Treatment – hõõrdumisvastane metallitöötlus) täiustatud tehnoloogiat, ja seda kasutatakse õlitamiseks, immutamiseks ja korrosiooni vältimiseks, kokkukleepunud mehhanismide vabastamiseks, vedeliku väljatõrjumiseks, kriuksumise vältimiseks ja kõigi metallpindade hõõrdumise ja kulumise vähendamiseks.

SPL100® Super Penetrating Lubricant üksikasjalik kirjeldus