web analytics

Prolong® veoautodele

AFMT™ (Anti-Friction Metal Treatment) – kõige tõhusam hõõrdumisvastane õlitamisvahend

Prolong AFMT™Multi-Purpose Lubricant Concentrate koostise puhul on kasutatud PROLONG AFMT™ täiustatud tehnoloogiat ja see võimaldab töödelda kõiki metallpindu molekulaarse ja keemilise protsessi abil. Vahend aitab tekitada ainulaadse suurendatud vastupidavuse tugeva survega seotud hõõrdumise ja kuumuse suhtes, mis mõlemad mõjuvad eriti ebasoodsalt seadme kasutamise ajal, takistades seadme tõhusat ja ökonoomset toimimist. Kui kasutatakse kallist seadet, siis tuleb rangelt järgida määratud tootmisgraafikuid ja seisakuväljamaksed võivad osutada üsna suureks. Prolong AFMT Multi-Purpose Lubricant Concentrate aitab vältida lisakulusid ja parandab tulemusi, tagades seadme kindla ja tõhusa töö.

AFMT™ (Anti-Friction Metal Treatment) üksikasjalik kirjeldus

Engine Treatment – mootoriõli lisand

Vahend Prolong Engine Treatment on loodud, kasutades PROLONG AFMT™(Anti-Friction Metal Treatment) täiustatud tehnoloogiat ja on mõeldud bensiini- ja diiselmootorite metallpindade töötlemiseks. Sellal, kui mootoriõli pumbatakse läbi mootori, tekitavad Prolong Engine Treatment molekulid metallpinnaga keemiliselt ühendudes kaitsekihi, mis vähendab hõõrdumise ja kuumuse kahjulikku mõju.

Prolong Engine Treatment üksikasjalik kirjeldus

Super Heavy Duty Oil Stabilizer – õli stabiliseerija

Vahend Prolong Oil Stabilizer, mida on tõhustatud Prolongi täiustatud õlitamistehnoloogiaga, aitab vältida õlitamisega seotud probleeme.

Super Heavy Duty Oil Stabilizer üksikasjalik kirjeldus

Extreme High Performance EP-2 Multi-purpose Grease – laagrite määrdeaine ja korrosioonivastane vahend

Vahendil Extreme High Performance EP-2 Multi-Purpose Grease on kõrge väärtusega koostis, mis tagab kõrge survega õlitamise, kaitstes metalli pinda ja aidates saavutada optimaalset tõhusust. Ideaalne vahend sõiduautodele ja suure kandevõimega veoautodele, mere- ja tööstusseadmetele, mis sisaldavad kuulliigendeid, on konstatse kiiruse ja universaalsete ühendustega, sisaldavad klambreid ja tihvte, veokite haagistele, šassii õlitamiseks, rattalaagritele, mootorilaagritele.

Extreme High Performance EP-2 Multi-Purpose Grease üksikasjalik kirjeldus

SPL100® Super Penetrating Lubricant – metalli õlitaja-korrosioonivastane vahend

Vahend SPL100®Super Penetrating Lubricant Spray on loodud, kasutades AFMT™ (Anti-Friction Metal Treatment – hõõrdumisvastane metallitöötlus) täiustatud tehnoloogiat, ja seda kasutatakse õlitamiseks, immutamiseks ja korrosiooni vältimiseks, kokkukleepunud mehhanismide vabastamiseks, vedeliku väljatõrjumiseks, kriuksumise vältimiseks ja kõigi metallpindade hõõrdumise ja kulumise vähendamiseks.

SPL100® Super Penetrating Lubricant üksikasjalik kirjeldus

Mootoriõli 15W40

Täissünteetiline Prolong Heavy Duty 15W40 on loodud enamike diiselmootorite tootjate garantiinõuetele vastavaks. Õli on välja töötatud spetsiaalselt EGR-ga ja suure väävlisisaldusega  kütusega töötavate diiselmootorite jaoks. Õli kaitseb tõhusalt laagreid ja teisi mootori pindu hapete söövitava mõju eest kõrge väävlisisaldusega kütuste põlemisel.

Prolong 15W40 on kõrgelt rafineeritud baasõli koos AFMT-ga – hõõrdumisvastane metalli töötlemise vahend AFMT sisaldab lisaks koostisosi mis hoiavad mootori seest puhtana, ei lase tekkida setetel, viib kulumise miinimumini väga rasketes tingimustes ja kõrgetel temperatuuridel ning kaitseb seeläbi oluliste mootoriosade purunemist ja kaitseb laagreid korrosiooni eest.

Eelised:
SAE 15W40 ületab klassifikatsioonide CJ-4 / SM / SN nõudeid.
Vastab kõigile ACEA E9-08, E7-08, MB 228.31, MAN M3575, MTU tüübi 2.1, Renault Veoautode Euroopa OEM-i nõuetele RLD-3 & Deutz DQC III-05.
Vastab Mack EO-O Premium Plus nõuetele.
Vastab ja ületab Cumminsi CES 20081 teenindusnõudeid.
Soovitatav kõigile turboülelaaditud ja EGR-mootoritele, mille tootja on määratlenud CI-4 Plus, CI-4 ja CH-4.
Vastab Volvo VDS ¡V 4 & VDS-3 nõuetele (Tagasiulatuv VDS, VDS-2).
SAE klass 15W40 vastab Detroidi Diesel 93K218, Caterpillar ECF-3, ECF-1-a ja ECF-2 nõuetele.
Omadused
Kõrge TBN / leeliseline reserv – neutraliseerib tõhusalt söövitavaid happeid, et kaitsta laagreid ja muid olulisi mootori pindu.
Vähendab põlemiskambri ja ventiili pindade tuha hoiuseid.
Kaitseb mootorit setete ja tekkivate lakkide eest.
Efektiivne küürimisvastane lisand kaitseb kambrisõlmesid ja muid väga koormatud osasid kulumise eest.
Prolong Heavy Duty 15W40 Test:
API Gravity 30.0
Flash punkt, C. 228
Pour Point, C. -30
Viskoossus @ 100 ° C. CSt 15,48
Viskoossuse indeks 139
CCS @ -20 C. 6 686
Värv, D-1500 3.5
Sulfaaditud tuhk, WT. 0,96%
Kaltsium, massiprotsent 0.228%
Tsink, Wt. % 0.11
Phos., Wt% 0.106
TBN (D 2896)