web analytics

Waterless Wash And Shine – kuivpesu vahend

Prolong Waterless Wash and Shine on revolutsiooniline auto pesemise ja kaitsmise meetod. Seda võib kasutada igas kohas, igal ajal ja igasugustes tingimustes. Vahendit tuleb lihtsalt pihustada auto pinnale ja ära pühkida. Pole vaja voolikut, ämbrit, käsna ega seemisnahka. Prolong Waterless Wash and Shine tekitab pinnale kaitsekihi, mis annab läike, nagu oleks pinda vahatatud.

  • Puhastab ja poleerib kiiresti ja hõlpsalt auto pinna –selleks on vaja umbes 15 minutit
  • Ei kahjusta ega kriimusta auto värvi
  • Tsitrusepõhine loodud koostis eemaldab õrnalt ja vaevata puude vaigu, tee pigi, putukajäljed ja linnusõnniku.

Prolong Waterless Wash and Shine on revolutsiooniline auto pesemise ja kaitsmise meetod. Pestes autot vanade võtete ja vahenditega, tuleb kõigepealt muretseda voolik, ämber, käsn ja seemisnahk. Pärast seda, pärast loputamist –pesemist – loputamist – kuivatamist on protsess lõpetatud. Kuid uut vahendit tuleb üksnes pihustada auto pinnale ja ära pühkida. See on nii lihtne! Unikaalne tsitrusepõhine koostis lahustab hõlpsasti mitmesugust mustust, spetsiaalne õlitav aine imab mustuse väikesed osakesed endasse ja hajutab nii, et need saab värvitud pinnalt hõlpsasti ära pühkida pinda kahjustamata ja kriimustamata. Lisaks loob Prolong Waterless Wash and Shine pinnale kaitsekihi, mis annab läike, nagu oleks pind vahatatud. Seda ei suuda saavutada ükski tavaline vahend.

  • Õlitav aine imab mustuse endasse ja hajutab selle
  • Pinda on kerge pühkida, värvi ei kriimustata
  • Pärast töötlemist on pind puhas, särav ja kaitstud

Kasutusjuhend

Kõige paremad tulemused saadakse mõõdukalt määrdunud autosid puhastades. Vahend tuleb pihustada auto pinnale 20–25 cm kauguselt umbes 30×30 cm pindalale. Tugeva saastumise korral tuleb kasutada vahendit suuremas koguses. Pehme lapi või froteetükiga tuleb pind kuivaks pühkida. Keskmise suurusega auto pesemiseks kulub umbes 15 minutit.

Tellige siit

MSDS:
Waterless Wash & Shine Material Safety Data Sheet